Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Dominik Nowosielski z nową umową. Obrotowy na dłużej w Siódemce!

Dominik Nowosielski przedłużył umowę z Siódemką Miedź Legnica o kolejny rok. 22-letni obrotowy związał się z naszym klubem kontraktem ważnym do czerwca 2024 r.

Umowa Dominika Nowosielskiego z Siódemką wygasała dopiero za rok, po sezonie 2022/23. Obrotowy doszedł jednak do porozumienia z zarządem klubu i już teraz podpisał aneks na podstawie którego ważność jego kontraktu zostaje wydłużona do czerwca 2024.

To bardzo dobra wiadomość, bo Dominik Nowosielski to zawodnik, który w ostatnim czasie zrobił ogromne postępy. W minionym sezonie był niewątpliwie wyróżniającym się graczem zespołu trenera Tomasza Górecznego. Na parkiecie pojawił się we wszystkich 26 ligowych spotkaniach, rzucił w nich 41 bramek.

Dominik Nowosielski jest wychowankiem Siódemki. W barwach naszego klubu wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski juniorów młodszych w 2017 r. oraz srebrny medal mistrzostw Polski juniorów w 2019 r. Od trzech sezonów występuje w pierwszym zespole odgrywając w nim coraz ważniejszą rolę.

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)