Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

IV Memoriał Zdzisława Woźniaka – zapraszamy do hali przy ul. Lotniczej

W sobotę 3 września br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Lotniczej rozegrany zostanie IV Memoriał Zdzisława Woźniaka. W organizowanym przez nasz klub turnieju wystąpią cztery drużyny.

Czwarta edycja memoriału będzie miała bardzo silną obsadę. Gościć będziemy bowiem dwie drużyny z Ligi Centralnej – Śląsk Wrocław oraz Zagłębie Sosnowiec oraz pierwszoligowca z aspiracjami – AZS Zielona Góra. Dla wszystkich zespołów turniej będzie ważnym elementem przygotowań do sezonu 2022/23, który, zarówno w Lidze Centralnej jak i I lidze, startuje już 17 września.

Na otwarcie memoriału Siódemka Miedź Huras zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. W drugim meczu Śląsk Wrocław zagra z AZS-em Zielona Góra. Przegrani spotkają się w meczu o 3. miejsce, natomiast wygrani o 1. miejsce.

Przypomnijmy, że Siódemka Miedź Huras triumfowała w pierwszej i trzeciej edycji turnieju, w drugie najlepsze było Zagłębie Lubin.

Zdzisław Woźniak to były prezes MSPR Siódemka. Sternikiem naszego klubu był przez 12 lat. Działalność Zdzisława Woźniaka została doceniona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Z okazji 100. urodzin polskiego szczypiorniaka, zarząd ZPRP uhonorował go Złotą Odznaką „Zasłużony dla piłki ręcznej w Polsce”. Zdzisław Woźniak zmarł w listopadzie 2018 r. Miał 63 lata.

PROGRAM IV MEMORIAŁU ZDZISŁAWA WOŹNIAKA

• Godz. 10.00: Siódemka Miedź Huras Legnica – Zagłębie Sosnowiec

• Godz. 11.45: Śląsk Wrocław – AZS Zielona Góra

• Godz. 15.00: mecz o III miejsce

• Godz. 16.45: mecz o I miejsce

• Godz. 18.00: ceremonia zakończenia turnieju

Wstęp na wszystkie mecze wolny! Transmisja na naszym kanale YouTube – TUTAJ.