Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Rezerwy Siódemki Miedź Huras odrobią drugoligowe zaległości

W środę 4 stycznia Siódemka Miedź Huras II Legnica podejmie w hali OSiR przy ul. Lotniczej Moto-Jelcz Oława w zaległym meczu grupy 1 II ligi. Początek o godz. 19.30. Wstęp wolny.

W pierwszym tegorocznym meczu ligowym w Legnicy rezerwy Siódemki Miedź Huras zagrają z najsłabszą ekipą grupy B. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego.

Dla naszej drużyny mecz z Moto-Jelczem będzie elementem przygotowań do rywalizacji w turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów, który czeka ją pod koniec stycznia (na razie jeszcze nie wiadomo, gdzie i z kim przyjdzie nam rywalizować). W środowy wieczór na parkiecie zobaczymy też zapewne kilku zawodników z pierwszego zespołu, którzy dochodzą do formy po kontuzjach.

TABELA II LIGI

Siódemka Miedź Huras II rundę rozgrywek południowo-zachodniej II ligi zakończy za dwa tygodnie, domowym meczem z liderem tabeli grupy B, Orlikiem Brzeg. Potem zespół trenera Piotra Będzikowskiego czekać będzie rywalizacja w grupie „spadkowej” o miejsca 9-16.

TRANSMISJA LIVE → TUTAJ