Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

REZERWY ROZPOCZNĄ DRUGĄ CZĘŚĆ SEZONU MECZEM Z HAGARDEM STRZAŁKOWO

W następny weekend (18-19 lutego) wznowione zostaną rozgrywki II ligi. Siódemka Miedź Huras II Legnica w rundzie finałowej rozegra sześć spotkań. Pierwsze – już w niedzielę 19 lutego z Hagardem Strzałkowo.

Po rozegraniu pierwszej fazy sezonu południowo-zachodnia II liga została podzielona na grupę mistrzowską i grupę spadkową. Nasze rezerwy do rywalizacji w grupie spadkowej przystąpią z komfortowej pozycji lidera. Siódemka Miedź Huras II „zabrała” ze sobą z fazy zasadniczej aż 12 punktów. Tyle bowiem ugrała w meczach swojej grupy z SPR Włoszakowice, Gwardią II Opole i Moto-Jelczem Oława.

TABELA GRUPY SPADKOWEJ II LIGI

Nasza drużyna w drugiej części sezonu zmierzy się dwukrotnie (u siebie i na wyjeździe) z Hagardem Strzałkowo, Bachusem Zielona Góra i Szczypiorniakiem Bank Spółdzielczy Gniezno. Niestety, z rozgrywek wycofała się Polonia Trzebnica. Drugim spadkowiczem do III ligi będzie ostatnia – 7. drużyna w końcowej tabeli.

Mecz 15. kolejki z Hagardem Strzałkowo odbędzie się w niedzielę 19 lutego, w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej. Pierwszy gwizdek o godz. 16.30. Wstęp wolny.