Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

FIRMA PHU MAXKOL REMONTUJE JUŻ OD PRAWIE 40 LAT! [NASZ PARTNER]

Wkrótce dobiegnie końca generalny remont Zespołu Szkół Budowlanych w Legnicy. Głównym wykonawcą prac jest PHU MAXKOL – jeden z wiernych partnerów naszego klubu. Sprawdźcie, czym zajmuje się firma z blisko 40-letnią tradycją!

PHU MAXKOL jest firmą specjalizującą się w realizacji dużych inwestycji. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bogatym portfolio. Obecnie prowadzi prace budowlane polegające na termomodernizacji kompleksu budynków Zespołu Szkół Budowlanych w Legnicy. To jedna z największych inwestycji oświatowych w naszym mieście w ostatnich latach. Prace przy ul. Grabskiego warte są blisko 7 mln zł. Warto dodać, że połowę z tej kwoty Legnica pozyskała z Unii Europejskiej.

„Budowlanka” przechodzi gruntowny remont obejmujący część dydaktyczną, warsztatową i sportową. W zakres prac wchodzi: ocieplenie ścian zewnętrznych oraz stropodachu, wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej, modernizacja systemu grzewczego, instalacja systemów monitoringu i zarządzania energią cieplną oraz montaż na dachu paneli fotowoltaicznych.

MAXKOL ma w takich realizacjach niemałe doświadczenie. Firma Zenona Koleśnika wyremontowała przecież też kompleks budynków Zespołu Szkół Integracyjnych oraz Zespołu Placówek Specjalnych na os. Piekary. Obie te inwestycje były dla władz miasta priorytetowe. I podobnie, jak w przypadku „Budowlanki”, ich budżet zasilany był z funduszy unijnych.

Na swoim koncie MAXKOL ma również m.in. remonty urzędów kontroli skarbowej w Legnicy, Wrocławiu i Jeleniej Górze, szkół w regionie bolesławieckim, świetlic wiejskich, domów kultury, urzędów pocztowych na terenie całego Dolnego Śląska a także ośrodków wypoczynkowych Huty Miedzi Legnica.

W przyszłym roku MAXKOL będzie obchodzić jubileusz 40-lecia. Z Siódemką legnicka firma jest już od sześciu lat. Prezes Zenon Koleśnik, który jest stałym gościem na meczach naszych drużyn, zapowiada, że jego firma nadal będzie grać w piłkę ręczną dla Legnicy.

Wspieranie klubu z bogatą historią, marką rozpoznawalną w całej Polsce, jest dla naszego przedsiębiorstwa bardzo ważne. Współpraca z Siódemką daje nam dużo satysfakcji, bo to utytułowany klub, który robi Legnicy świetną promocję – mówi prezes firmy MAXKOL.

Szczegółowe informacje nt. oferty firmy MAXKOL znajdziecie na stronie internetowej → maxkol.pl.

📷 Zdjęcia: Za sprawą fachowców z PHU MAXKOL Zespół Szkół Budowlanych w Legnicy jest już na finiszu