Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

JUNIORZY MŁODSI SIÓDEMKI Z WIZYTĄ NA AQUAFUN LEGNICA [ZDJĘCIA]

Juniorzy młodsi Siódemki Huras wraz z trenerem Adamem Skrabanią byli gośćmi Sportowego Zakończenia Lata w Letnim Parku Wodnym AquaFun Legnica. Nasi zawodnicy przeprowadzili pokazowy trening oraz zabawy z najmłodszymi plażowiczami. Nie zabrakło oczywiście konkursów z nagrodami w postaci klubowych koszulek.

Legnickim aquaparkiem zarządza Strefa Aktywności Gospodarczej. Warto zaznaczyć, że miejska spółka jest jednym ze sponsorów i partnerów naszego klubu. Dodajmy, że tego lata SAG umożliwił naszym złotym medalistom mistrzostw Polski młodzików nieodpłatne korzystanie z AquaFun.

Dziękujemy Pani prezes Magdalenie Ryglickiej za nagrodę dla naszych zawodników i za zaproszenie na sobotnią imprezę!