Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

JUNIORZY JADĄ DO GŁOGOWA. JUNIORZY MŁODSI GRAJĄ W LEGNICY Z ZAGŁĘBIEM LUBIN

Bardzo ważne mecze w środku tygodnia rozegrają nasze juniorskie drużyny. Juniorzy w środę (25 października) zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów, natomiast w czwartek (26 października) juniorzy młodsi podejmą w hali „Henrykówki” Zagłębie Lubin.

Juniorzy trenera Piotra Będzikowskiego rozpoczynają rudę rewanżową w lidze wojewódzkiej. I to od razu od bardzo ważnej potyczki, bowiem w środę w Głogowie dojdzie do starcia wicelidera z trzecią drużyną w tabeli. Przed miesiącem, w Legnicy, Siódemka Huras wygrała z Chrobrym 29:28 i aktualnie ma nad nim trzy punkty przewagi. Zwycięstwo w środowym meczu nie dość, że poważnie przybliży nasz zespół do rozgrywek centralnych to jeszcze zwiększy szanse na tytuł mistrza Dolnego Śląska. Mecz w Głogowie rozpocznie się o godz. 19:00.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW

Równie ważny mecz czeka juniorów młodszych trenera Adama Skrabani, którzy podejmą SMS Zagłębie Lubin. Nasza drużyna w tym sezonie pozostaje niepokonana – wygrała wszystkie cztery mecze i zajmuje w tabeli drugie miejsce z 12 punktami. Trzecie w stawce Zagłębie może pochwalić się takim samym dorobkiem punktowym, ale ma rozegrany jeden mecz więcej i porażkę (z Chrobrym Głogów) na koncie. Początek spotkania w hali „Henrykówki” przy ul. Złotoryjskiej w czwartek o godz. 16:00.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH