Najnowsze informacje z klubu

JUNIORZY SIÓDEMKI HURAS LEGNICA WICEMISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA

Na tydzień przed zakończeniem rozgrywek w Dolnośląskiej Lidze Juniorów znamy najważniejsze rozstrzygnięcia. Mistrzem województwa zostało Zagłębie Lubin, wicemistrzem Siódemka Huras Legnica, a na najniższym stopniu podium znajdzie się Chrobry Głogów.

W środę rozegrano przedostatnią serię spotkań. Siódemka Huras wybrała się do Lubina na mecz z Zagłębiem II. Podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego mimo problemów w pierwszej fazie spotkania, opanowali sytuację i jeszcze przed przerwą wypracowali sobie czterobramkową przewagę. W drugiej połowie nasza drużyna bacznie pilnowała zaliczki i finalnie pewnie wygrała.

Trzy punkty zapewniły Siódemce Huras drugie miejsce w końcowej tabeli, które daje prawo gry w barażach o awans do 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów. Ligowy sezon zakończymy w środę 29 listopada domowym (godz. 16:00, hala przy ul. Lotniczej) meczem ze Śląskiem Forza Wrocław.

SMS ZAGŁĘBIE II LUBIN – SIÓDEMKA HURAS LEGNICA 29:34 (15:19)

SIÓDEMKA: Zembrzycki, Tabisz – Sinicki 4, Zapert 6, Drążek 3, Havryliuk 2, Kałka 2, Świrski 2, Weselski, Wołowiec 3, Łukawski 12. Karne: 1/1. Kary: 8 min.

PRZEBIEG MECZU: 3:2 (5), 7:6 (10), 10:8 (15), 12:13 (20), 13:17 (25), 15:19 (30), 17:21 (35), 19:24 (40), 23:26 (45), 24:28 (50), 26:29 (55), 29:34 (60).