Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

SIÓDEMKA HURAS TUŻ ZA PODIUM TURNIEJU W OBORNIKACH WIELKOPOLSKICH

Chłopcy Siódemki Huras przez trzy dni rywalizowali w XI Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Obornikach Wielkopolskich. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki wygrali 5 z 7 spotkań i zakończyli zawody na 4. miejscu.

W ostatnich latach Siódemka Huras regularnie w prestiżowym turnieju organizowanym przez Spartę Oborniki Wielkopolskie, wygrywała. Tym razem nasi chłopcy musieli uznać wyższość rywali i do domu wrócić z niedosytem. Uzasadnionym, bo zarówno mecz półfinałowy, jak i o 3. Miejsce, przegrali jedną bramką!

W grupie eliminacyjnej zespół trenera Zygmunta Woźniczki wygrał kolejno: 27:14 z MKS Poznań, 25:7 z 7 Osowa Gdańsk, 22:13 z MDK Bartoszyce, 20:6 SP 4 Oborniki Wlkp. i 16:8 z Ariesem Baranów. W półfinale Siódemka Huras uległa 11:12 Nielbie Wągrowiec, natomiast w meczu o 3. miejsce 21:22 MDK Bartoszyce.

Triumfatorem turnieju została Nielba Wągrowiec. Drugie miejsce zajęła Sparta Oborniki Wlkp., a trzecie MDK Bartoszyce. W Obornikach Wlkp. rywalizowało w sumie 12 drużyn.

Warto odnotować, że w najlepszej siódemce turnieju znalazł się rozgrywający Siódemki Huras, Denis Dworak. Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika w naszej drużynie otrzymał Maksymilian Godlewski.

SKŁAD SIÓDEMKI HURAS: Zemła, Taiwo – Wójcik, Rogowski, Dworak, Surel, Godlewski, Krzywicki, Koblański, Demczuk, Karp, Oleksiak, Kiec.