Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ZŁE WIEŚCI Z POZNANIA. WYSOKA PORAŻKA NA POCZĄTEK TURNIEJU 1/16 FINAŁU MPJ

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów, który rozgrywany jest w Poznaniu. W piątkowe popołudnie Siódemka Huras Legnica przegrała 23:37 z Gwardią Opole.

Podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego w starciu z Gwardią nie mieli wiele do powiedzenia. Opolanie, którzy uznawani są za jednego z kandydatów do medali, byli zespołem zdecydowanie lepszym, co odzwierciedla końcowy rezultat. Nie zmienia to jednak faktu, że nasza drużyna zagrała znacznie poniżej swoich możliwości.

Okazja do zmazania niekorzystnego wrażenia z piątkowej konfrontacji już w sobotę o godz. 12:00. Siódemka Huras zmierzy się z gospodarzami turnieju, MKS-em Poznań. Na zakończenie zmagań w grupie B, w niedzielę zagramy z Trójką Nowa Sól (godz. 10:00). Awans do 1/18 finału wywalczą dwie najlepsze ekipy poznańskiego turnieju.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – GWARDIA II OPOLE 23:37 (8:20)

SIÓDEMKA: Zembrzycki, Tabisz – Łukawski 7 (2), Wołowiec 4, Cichoń 3, Skiba 3, Zapert 3, Lichocki 2, Wojsa 1, Drążek, Makar, Dziedzic, Sinicki, Świechowski, Świrski, Weselski. Karne: 2/2. Kary: 6 min.

MKS POZNAŃ – TRÓJKA NOWA SÓL 39:19 (17:10)

FOT. Jakub Wieczorek, e-legnickie.pl