Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

PHU MAXKOL SPONSOREM SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA SP. Z O.O.

Z wielką radością informujemy, że Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAXKOL podpisało umowę o współpracy ze spółką Siódemką Miedź Huras Legnica. Firma specjalizująca się w realizacji wielu inwestycji w Legnicy i regionie, od siedmiu lat wspierała nasze stowarzyszenie MSPR Siódemka. Teraz dołączyła do grona sponsorów spółki prowadzącej drużynę reprezentującą Legnicę w Lidze Centralnej.

PHU MAXKOL w tym roku obchodzi 40-lecie działalności. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bogatym portfolio. Firma Zenona Koleśnika ma na swoim koncie generalne remonty m.in. kompleksu budynków Zespołu Szkół Integracyjnych, Zespołu Placówek Specjalnych oraz Zespołu Szkół Budowlanych. To duże miejskie inwestycje zasilane z funduszy Unii Europejskiej.

MAXKOL odpowiada również za przywrócenie blasku urzędom kontroli skarbowej w Legnicy, Wrocławiu i Jeleniej Górze, szkół w regionie bolesławieckim, świetlic wiejskich, domów kultury, urzędów pocztowych na terenie całego Dolnego Śląska a także ośrodków wypoczynkowych Huty Miedzi Legnica.

Umowa między PHU MAXKOL i Siódemka Miedź Huras sp. z o.o. podpisana została tuż przed sobotnim meczem Ligi Centralnej z Olimpią Piekary Śląskie.

Na zdjęciu od lewej: prezes Siódemka Miedź Huras sp. z o.o. Adam Kochman, prezes PHU MAXKOL Zenon Koleśnik i wiceprezes naszej spółki Martin Huras.