Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ADRIAN STACHURSKI W NOWEJ ROLI. OBJĄŁ DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW U-12

Adrian Stachurski to człowiek – orkiestra. Jest bramkarzem w pierwszym zespole występującym w Lidze Centralnej, a po „godzinach” pracuje z golkiperami z drużyn młodzieżowych. Od 6 lutego br. objął nowe obowiązki.

Adrian Stachurski został trenerem drugiej drużyny chłopców (rocznik 2012 i młodsi) występującej w grupie B ligi wojewódzkiej.

– Adrian sprawdził się świetnie w roli trenera bramkarzy, uczestniczył już w letnim zgrupowaniu drużyn młodzieżowych. Jestem przekonany, że z powodzeniem będzie pracować z najmłodszą grupą zawodników. Cieszę się, że kolejny nasz zawodnik mocno angażuje się w pracę trenerską i wiąże z nią swoją przyszłość – mówi Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka Legnica.

27-letni Adrian Stachurski zawodnikiem naszego klubu jest już od kilkunastu lat. W tym czasie przeszedł drogę od zespołu juniorów młodszych do Ligi Centralnej. Warto przypomnieć, że w 2017 r. sięgnął z naszą drużyną po srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś razem z Łukaszem Mazurem i Marcinem Teteryczem broni naszej bramki na zapleczu Orlen Superligi.

FOT. Bożena Ślepecka, e-legnickie.pl