Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE PARTNEREM MSPR SIÓDEMKA. WITAMY NA POKŁADZIE!

Koleje Dolnośląskie S.A. nadal będzie wspierać Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Siódemka Legnica. Regionalny przewoźnik wspierał nasz klub już w poprzednim sezonie. Teraz wraca do naszej handballowej rodziny. Dziękujemy za zaufanie!

Koleje Dolnośląskie to spółka należąca do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego z siedzibą w Legnicy. W ub. roku obchodziła swoje 15-lecie. Warto zaznaczyć, że w 2023 r. dolnośląski przewoźnik ustanowił rekord w historii swojej działalności – Koleje Dolnośląskie przewiozły blisko 20 mln pasażerów!

Koleje Dolnośląskie są jednym z największych i najlepszych regionalnych przewoźników w Polsce. Marszałkowska spółka może pochwalić się nowoczesnym taborem. Jej pociągi jeżdżą nie tylko po województwie dolnośląskim. Żółto-biało-czarnymi szynobusami dojedziemy również do Czech i Niemiec.

– Wspieranie dolnośląskiego sportu wpisuje się w politykę naszej spółki. W piłkę ręczną Koleje Dolnośląskie zaangażowane są już od dłuższego czasu. Cieszymy się, że znów gramy razem z klubem, który w całej Polsce znany jest ze świetnej pracy z młodzieżą – mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Materiały promujące Koleje Dolnośląskie pojawiły się już w hali przy ul. Lotniczej na pucharowych meczach z Zagłębiem i Piotrkowianinem oraz ligowych z Autoinvest Żukowo i Stalą Mielec. Ważne informacje dot. naszego regionalnego przewoźnika publikowane będą również w klubowych mediach.