MŁODZICY BEZ PUNKTÓW. DOMOWA PORAŻKA Z CHROBRYM ŻÓRAWINA

Siódemka Huras Legnica uległa 29:32 Chrobremu Żórawina w meczu grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików rozegranym w środowe popołudnie w hali przy ul. Lotniczej. Drużyna trenerki Swietłany Musiejenko zajmuje w tabeli drugie miejsce.

Środowa potyczka miała niecodzienny przebieg. Od pierwszej minuty była bardzo wyrównana i zacięta, a parkiecie oglądaliśmy wymianę ciosów. Gra „bramka za bramkę” trwała do 12 min., kiedy to na tablicy wyświetlał się wynik 9:9. Wówczas nasza drużyna „stanęła”. Przez kolejne 10 minut przyjezdni zdobyli 9 bramek (9:18 w 22 min.) !!!

W drugiej połowie Siódemka wróciła do gry, ale na odrobienie tak pokaźnej straty zabrakło czasu. Nie pomogła nawet skuteczność Wiktora Będzikowskiego, który zdobył aż 12 bramek. Finalnie po ambitnej pogoni ulegliśmy Chrobremu 29:32.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – CHROBRY ŻÓRAWINA 29:32 (12:20)

SIÓDEMKA: Kucharski, Taiwo, Jopkiewicz – Będzikowski 12, Król, Rewak, Bober 2, Cirka, Siwak, Werner 3, Olszowy 3, Tarnawski 4, Kruszyna 5. Karne: 0/0. Kary: 2 min.

PRZEBIEG MECZU: 3:3 (5), 7:7 (10), 9:11 (15), 9:15 (20), 12:20 (25), 17:22 (30), 19:26 (35), 24:29 (40), 26:32 (45), 29:32 (50).