Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Drugie zwycięstwo juniorów. Siódemka Huras lepsza od Śląska Wrocław

Siódemka Huras Legnica wygrała 32:20 ze Śląskiem Forza Akademia Wrocław w meczu 2. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Zespół trenera Piotra Będzikowskiego jest liderem tabeli.

Śląsk prowadzony przez trenera Bartłomieja Koprowskiego – wychowanka i byłego zawodnika naszego klubu – sprawił Siódemce kłopoty, ale tylko w pierwszej połowie. Wrocławianie wygrywali już nawet 9:6 (16 min.). Potem zabrakło im już jednak argumentów. Między 24 a 30 min. spotkania Siódemka rzuciła sześć bramek z rzędu i na przerwę schodziła z wynikiem 16:12.

Druga połowa przebiegała już zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, którzy konsekwentnie powiększali przewagę. Z końcową syreną osiągnęła ona 12 trafień. Siódemka pewnie wygrała drugi mecz w sezonie i zasiadła w fotelu lidera tabeli. Następny mecz nasza drużyna rozegra 29 września na wyjeździe, z Chrobrym Głogów.

Siódemka Huras Legnica – Śląsk Forza Akademia Wrocław 32:20 (16:12)

Siódemka Huras: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 2, Zieliński 3, Pacek 7, Minuczyc, Kosiorowski 4, Matwiejków 1, Ł. Szporko 3, Dec, Grynienko 5, Nowakowski 1, Kruszelnicki 5, Dziedzic 1.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW