Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Trenerzy po meczu Orlen Upstream SRS – Siódemka Miedź Huras

Siódemka Miedź Huras Legnica przegrała kolejny mecz w Lidze Centralnej. Jak spotkanie w Przemyślu skomentowali szkoleniowcy – Piotr Będzikowski i Przemysław Korobczak? Poniżej pomeczowe wypowiedzi trenerów Siódemki Miedź Huras i Orlen Upstream SRS.

Piotr Będzikowski (Siódemka Miedź Huras): – Przegraliśmy zasłużenie, byliśmy zespołem gorszym w każdym elemencie. Zawiodło dziś wszystko. Począwszy od obrony przez zbyt wolną grę w ataku aż do błędów przy wyprowadzaniu kontr. Największym naszym problemem wydaje się jednak głowa. Zacięliśmy się psychicznie i nad tym musimy popracować. Na tym poziomie chcieć to za mało. Trzeba jeszcze dołożyć jakość gry.

Przemysław Korobczak (Orlen Upstream SRS): – Zagraliśmy dziś konsekwentnie, cierpliwie w obronie. Tego nam właśnie brakowało w poprzednich meczach i na to uczulałem zawodników przed starciem z Siódemką. Posłuchali i skończyło się tak, jak się skończyło. Przyznam, że nie spodziewałem się, że ten mecz tak będzie wyglądał, że wygramy tak pewnie i bez problemów. Siódemka to przecież uznana pierwszoligowa marka.