Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Pracowity czas dla młodzików. Dwa mecze ligowe plus turniej mikołajkowy

Siódemka Huras Legnica wygrała 42:26 z Chrobrym Głogów w rozegranym awansem meczu Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Kolejny mecz drużyna trenera Zygmunta Woźniczki rozegra już w czwartek 16 grudnia.

W przedświątecznym okresie nasi młodzicy mają mocno napięty kalendarz. W miniony weekend aż 8 naszych zawodników brało udział w zgrupowaniu reprezentacji województwa w Sobótce (Andrew Taiwo, Kamil Skiba, Dawid Kiedrzyński, Maciej Świechowski, Igor Zawierucha, Miłosz Maciejewski, Wojciech Zemła i Patryk Wita). A już we wtorek musieli oni wyjść na parkiet w ligowym meczu z Chrobrym Głogów. Mimo zmęczenia i chorób kluczowych graczy, nasza drużyna nie miała żadnych problemów ze zdobyciem kolejnych punktów, wygrywając w hali przy ul. Wierzyńskiego 42:26.

Kolejny ligowy mecz już w czwartek (16 grudnia). O godz. 17.00 Siódemka Huras podejmie w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej Żagiew Dzierżoniów. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki już wcześniej zapewnili sobie 1. miejsce w grupie B rozgrywek o mistrzostwo województwa.

Dzień po meczu z Żagwią nasza drużyna wyruszy na turniej mikołajkowy do Obornik Wielkopolskich (rocznik 2007 i 2008).

Siódemka Huras Legnica – Chrobry Głogów 42:26 (15:11)

Siódemka: Zemła, Zawierucha, T. Taiwo – Kiedrzyński 8, Mieleszczenko 3, Skiba 9, Stefaniak 2, A. Taiwo 6, Wita 1, Młyńczak 2, Bielewicz 2, Świechowski 5, Witkowski 1, Maciejewski 2, Bielewicz, Wilczyński 1.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW