Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Koniec świętowania. Pierwszy zespół Siódemki Miedź Huras wznowił treningi

Po świąteczno-noworocznej przerwie podopieczni trenera Tomasza Górecznego wrócili do pracy. Za trzy tygodnie czeka ich pierwszy w 2022 roku mecz Ligi Centralnej, z KPR-em Legionowo!

Na poniedziałkowych zajęciach nasza drużyna stawiła się prawie w komplecie. Prawie, bo zabrakło Paulo Grozdka, który dochodzi jeszcze do zdrowia po grudniowej operacji dłoni oraz indywidualnie dochodzącego do stuprocentowej formy fizycznej Adama Skrabani.

– Przed nami trzy tygodnie intensywnej pracy. Do drugiej części sezonu będziemy przygotowywać się w naszej hali, rozegramy też dwa sparingi, a generalnym sprawdzianem przed wznowieniem rozgrywek ligowych będzie mecz ze Stalą Mielec w ramach Pucharu Polski – mówi trener Siódemki Miedź Huras Legnica, Tomasz Góreczny.

Pierwszy sparing już 7 stycznia ze Śląskiem Wrocław (we Wrocławiu). Z kolei 14 stycznia Siódemka Miedź Huras zagra kontrolnie w Kątach Wrocławskich z tamtejszym GOKiS-em. 19 stycznia naszą drużynę czeka mecz 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski ze Stalą Mielec (hala OSiR przy ul. Lotniczej, godz. 18.00).

Wyjazdowy mecz 13. kolejki Ligi Centralnej z KPR-em Legionowo za trzy tygodnie – w sobotę 22 stycznia.