Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

DALEKI WYJAZD REZERW SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS. PO PUNKTY DO STRZAŁKOWA

Siódemka Miedź Huras II Legnica zmierzy się na wyjeździe z Hagardem Strzałkowo w ramach 19. kolejki grupy 1 II ligi. Mecz w najbliższą sobotę (18 lutego) o godz. 18.15.

Hagard Strzałkowo w tabeli grupy spadkowej zajmuje ostatnie, 7. miejsce. W drugiej fazie rozgrywek zespół z Wielkopolski nie wywalczył jeszcze ani jednego punktu. Warto jednak pamiętać, że przed miesiącem w Legnicy mocno się naszym rezerwom postawił. W hali Henrykówki ostatecznie wygraliśmy, ale tylko 34:33.

Faworytem sobotniego starcia są podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego, którzy przewodzą stawce ekip walczących o miejsca 9-16. W Strzałkowie nasz młody zespół zagra jednak bez posiłków z pierwszej drużyny, która tego samego dnia rozegra mecz w I lidze. Czy nasi juniorzy poradzą sobie w tej odległej delegacji? Trzymamy kciuki!

AKTUALNA TABELA GRUPY SPADKOWEJ II LIGI

Sezon w II lidze powoli zmierza ku końcowi. Za tydzień Siódemka Miedź Huras II pauzuje. 15 kwietnia czeka ją wyjazd do Gniezna na mecz ze Szczypiorniakiem Bank Spółdzielczy, a 23 kwietnia na zakończenie rozgrywek podejmie w „Henrykówce” Bachusa Zielona Góra.