Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

DOMINIK NOWOSIELSKI PRZEDŁUŻYŁ UMOWĘ Z SIÓDEMKĄ MIEDŹ HURAS!

Dominik Nowosielski przedłużył umowę z Siódemką Miedź Legnica o kolejny rok. 22-letni obrotowy związał się z naszym klubem kontraktem do maja 2024 r.

Dominik Nowosielski podpisał z Siódemką Miedź Huras Legnica nowy kontrakt na mocy którego będzie reprezentować jej barwy co najmniej do końca sezonu 2023/2024.

Dominik Nowosielski jest naszym wychowankiem. W barwach Siódemki wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski juniorów młodszych w 2017 r. oraz srebrny medal mistrzostw Polski juniorów w 2019 r. Od czterech sezonów występuje w pierwszym zespole odgrywając w nim coraz ważniejszą rolę.

Zawodnik słynący z waleczności i ambitnej postawy na boisku, w poprzedniej kampanii zaliczył 26 meczów w Lidze Centralnej rzucając 41 bramek. W obecnych rozgrywkach I ligi jest jednym z filarów naszej defensywy, swoje dodając również po drugiej boiska – na koncie ma już 51 bramek!

Przypomnijmy, że w tym miesiącu kontrakty z Siódemką Miedź Huras przedłużyli również dwaj inni wychowankowie – Maciej Stańko i Szymon Pacek. Ten pierwszy do maja 2025, drugi do maja 2024.