TRENERZY PO MECZU SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA – TRÓJKA NOWA SÓL

W sobotni wieczór Siódemka Miedź Huras Legnica wygrała 39:26 z Trójką Nowa Sól w meczu 20. kolejki grupy B I ligi. Jak spotkanie podsumowali trenerzy Tomasz Góreczny i Zbigniew Malaczewski?

TOMASZ GÓRECZNY (SIÓDEMKA): – Mecz pod pełną kontrolą, byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Bardzo fajnie zagraliśmy w obronie przed przerwą, tracąc zaledwie 9 bramek. Powiem tak: gdybyśmy zawsze tak grali w obronie, jak w pierwszej połowie meczu z Trójką, to nie przegralibyśmy żadnego meczu w tej lidze.

– Przyznam, że odczuwam mały niedosyt, bo mogliśmy zwyciężyć jeszcze wyżej. Bo kto wie, czy o wygraniu ligi nie będzie decydować bilans bramkowy? Generalnie jestem jednak bardzo z tego meczu zadowolony, również z tego, że mogłem dać pograć dziś wszystkim zawodnikom.

ZBIGNIEW MALACZEWSKI (II TRENER TRÓJKI): – Za nami bardzo ciężki mecz. Bardzo wymagający przeciwnik zagrał na swoim poziomie, a my kompletnie nie potrafiliśmy się odnaleźć. Na dziś Siódemka Miedź Huras to dla nas za mocny rywal. Przyznam, że liczyliśmy na trochę więcej, ale niestety, nie udało się. Szkoda, bo chcieliśmy zaprezentować się lepiej dla naszych fantastycznych kibiców, którzy w Legnicy głośno nas wspierali.