Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

HUBERT KULIŃSKI ZOSTAJE W SIÓDEMCE MIEDŹ HURAS NA KOLEJNY SEZON!

Hubert Kuliński nadal będzie naszym zawodnikiem. 26-letni środkowy rozgrywający związał się z Siódemką Miedź Huras Legnica nowym kontraktem ważnym do końca maja 2024 roku.

Aktualna umowa środkowego wygasa po bieżącym sezonie. Jednak Hubert Kuliński już teraz zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu. I tak, 26-letni rozgrywający barw Siódemki Miedź Huras będzie bronił co najmniej do połowy 2024 roku.

Hubert Kuliński jest wychowaniem Chrobrego Głogów, z którego jeszcze w wieku juniorskim przeszedł do Zagłębia Lubin. W rezerwach superligowca debiutował w seniorskich rozgrywkach na parkietach II ligi. Z Lubina trafił do PKM Zachód AZS Zielona Góra, w którym grał przez trzy sezony z roczną przerwą na występy w Realu Astromal Leszno.

Po bardzo udanym sezonie 2020/2021 w barwach zielonogórskiego klubu, przeniósł się do Siódemki Miedź Huras Legnica.  W kampanii 2021/2022 w Lidze Centralnej Kuliński zdobył 55 bramek. W obecnych rozgrywkach I ligi prezentuje się z bardzo dobrej strony będąc jednym z liderów drużyny trenera Tomasza Górecznego. Rozgrywający wystąpił we wszystkich dotychczasowych spotkaniach wpisując się 55 razy na listę strzelców.

Przypomnijmy, że w ostatnim okresie kontrakty z Siódemką Miedź Huras przedłużyli również: Maciej Stańko, Szymon Pacek, Dominik Nowosielski i Michał Czarnecki.