Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

JAKUB NOWAKOWSKI ODCHODZI Z SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS LEGNICA

Jakub Nowakowski już nie jest zawodnikiem naszego klubu. 20-letni rozgrywający mogący również występować na skrzydle przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do pierwszoligowej Trójki Nowa Sól.

Jakub Nowakowski był zawodnikiem Siódemki Miedź Huras przez dwa sezony. Do naszego klubu trafił ze Szczypiorniaka Zielona Góra w ramach wypożyczenia. Zawodnik w swoim sportowym CV ma również występy w juniorskich drużynach Zagłębia Lubin.

Leworęczny rozgrywający/skrzydłowy przez większość okresu spędzonego w Legnicy borykał się niestety z problemami zdrowotnymi. Te spowodowały, że w poprzednim sezonie w I lidze rozegrał tylko 2 mecze oraz jeden w turnieju barażowym o Ligę Centralną w Płocku (2 bramki w spotkaniu z MTS Chrzanów).

Jakub Nowakowski karierę będzie kontynuować w Trójce Nowa Sól. Do pierwszoligowca przeszedł w ramach transferu definitywnego ze Szczypiorniaka Zielona Góra.

Kuba, dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w nowym klubie!

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)