Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

MICHAŁ PRZYBYLAK NA DŁUŻEJ W SIÓDEMCE MIEDŹ HURAS LEGNICA

Michał Przybylak podpisał z naszym klubem nową umowę. Na jej mocy 24-letni rozgrywający będzie reprezentować Siódemkę Miedź Huras co najmniej do maja 2025 r.

Przed rokiem Michał Przybylak parafował dwuletni kontrakt, ważny do maja 2024 r. Już teraz przedłużył jednak umowę o kolejny rok. Wygaśnie ona z końcem sezonu 2024/2025.

Michał Przybylak (rocznik 1999) jest wychowankiem naszego klubu. Na swoim koncie ma dwa medale juniorskich mistrzostw Polski – srebrny w 2017 r. oraz złoty w 2018 r., a także powołania do reprezentacji kraju juniorów. W seniorskim zespole Siódemki zadebiutował w sezonie 2016/17 i od tej pory jest jego ważnym zawodnikiem,  gwarantując jakość zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Miniony sezon dla Michała Przybylaka był ze wszech miar udany. 24-letni rozgrywający był jednym z liderów zespołu, który wywalczył awans do Ligi Centralnej. W 23 ligowych spotkaniach (w trzech pauzował z powodu kontuzji) zdobył 74 bramki (trzeci strzelec w drużynie). Do tego dołożył 8 bramek w turnieju barażowym w Płocku.