Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ŚWIETNY SEZON, TERAZ NOWA UMOWA. WIKTOR PACUŁA DO 2025 ROKU!

Wiktor Pacuła parafował nowy kontrakt z Siódemką Miedź Huras Legnica. 20-letni skrzydłowy związał się z naszym klubem do końca maja 2025 roku.

Wiktor Pacuła jest wychowankiem Zagłębia Lubin, absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kielcach, byłym reprezentantem Polski juniorów młodszych i juniorów. Do Siódemki Miedź Huras trafił latem 2021 r. podpisując trzyletni kontrakt.

W sezonie 2021/22 w Lidze Centralnej rozegrał 17 spotkań, w których zdobył 19 bramek. W poprzedniej kampanii wyrósł na bardzo ważną postać drużyny trenera Tomasza Górecznego. W I lidze zagrał w 25 spotkaniach, rzucając 42 bramki. Do tego dołożył 5 bardzo ważnych trafień w turnieju barażowym w Płocku. Młody skrzydłowy w sezonie 2022/23 imponował nie tylko skutecznością rzutową, ale również świetną postawą w defensywie.

Kontrakt Wiktora Pacuły z naszym klubem wygasał dopiero za rok, ale już teraz obie strony postanowiły podpisać nową umowę. W świetle jej zapisów młody skrzydłowy będzie występował w Siódemce Miedź Huras co najmniej do końca maja 2025 roku, czyli przez kolejne dwa sezony.