Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

NOWY KONTRAKT I WYPOŻYCZENIE. WIKTOR SOCHA W OLIMPIE GRODKÓW

Wiktor Socha został wypożyczony na sezon 2023/2024 do pierwszoligowego Olimpu Grodków. W zespole z województwa opolskiego nasz utalentowany bramkarz ma zebrać cenne minuty i doświadczenie.

Wiktor Socha jest wychowankiem Siódemki Miedź Huras Legnica. Przez ostatnie lata był wiodącą postacią juniorskich zespołów naszego klubu. W pierwszej drużynie zadebiutował mając niespełna 18 lat w meczu Ligi Centralnej z Warmią Olsztyn. W poprzedniej kampanii otrzymywał swoje szanse na parkietach I ligi. Próbkę swoich możliwości zaprezentował m.in. podczas turnieju barażowego o awans do Ligi Centralnej w Płocku, w meczu z MTS Chrzanów.

W związku z tym, że nasz klub z młodym bramkarzem wiąże poważne plany na przyszłość, a trudno byłoby mu skutecznie rywalizować w sezonie 2023/24 z Łukaszem Mazurem i Adrianem Stachurskim, trafi on na wypożyczenie.

Wiktor Socha związał się z Siódemką Miedź Huras nowym kontraktem, ważnym do czerwca 2025 r. Sezon 2023/24 spędzi jednak w Olimpie Grodków, gdzie będzie miał szansę na regularną grę.

Wiktor! Udanego sezonu i do zobaczenia!