Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

JUNIORZY MŁODSI I MŁODZICY KONTRA CHROBRY GŁOGÓW. ZAPRASZAMY NA MECZE!

W sobotę i niedzielę czekają nas emocje związane z występami naszej młodzieży w rozgrywkach wojewódzkich. W sobotę na parkiet wyjdzie drużyna młodzików, natomiast w niedzielę o ligowe powalczą juniorzy młodsi. Obydwa mecze rozegrane zostaną w hali „Henrykówki” przy ul. Złotoryjskiej.

W sobotę młodzicy trenera Tomasza Szporki zmierzą się z Chrobrym II Głogów. Początek meczu o godz. 10:00. Rozegrany zostanie on w ramach 3. kolejki ligi dolnośląskiej. Zapowiada się ciekawe spotkanie, bo obie drużyny na po dwóch spotkaniach mają na koncie po 3 punkty. Przypomnijmy, że nasz zespół na inaugurację sezonu wygrał z UKS Dziewiątka, a potem przegrał z ŚKPR II Świdnica.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW

W niedzielę o godz. 11:00 swój mecz rozpoczną juniorzy młodsi Siódemki Huras. Podopieczni trenera Adama Skrabani również zagrają z Chrobrym II Głogów. Dodajmy, że kampanię rozpoczęli w imponującym stylu, bo od dwóch wysokich zwycięstw z Victorią Świebodzice i Żagwią Dzierżoniów. W tabeli ustępują jedynie Chrobremu I Głogów, który kwalifikuje się lepszym bilansem bramek.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Wstęp na obydwa mecze wolny. Zapraszamy kibiców!