JUNIORZY MŁODSI NIE ZATRZYMUJĄ SIĘ. KOLEJNE EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO!

Siódemka Huras Legnica wygrała 50:24 z Chrobrym II Głogów w meczu 3. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych rozegranym w niedzielne południe w hali „Henrykówki” przy ul. Złotoryjskiej. Nasza drużyna z kompletem punktów zajmuje w tabeli pierwsze miejsce.

Siódemka była zdecydowanym faworytem spotkania z drugą drużyną Chrobrego i z tej roli wywiązała się znakomicie. Przyjezdni byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę tylko w pierwszym kwadransie spotkania. W 15 min. wygrywaliśmy 9:8, ale seria pięciu trafień sprawiła, że w 20 min. odskoczyliśmy na 14:8. Do przerwy straciliśmy już tylko trzy bramki, a rzuciliśmy aż 9. To sprawiło, że po 30 min. wygrywaliśmy 23:11 i rozmowy na trybunie zdominowała kwestia rozmiarów zwycięstwa.

W drugiej połowie podopieczni Adama Skrabani nie spuścili z tonu tylko solidnie pracowali na końcowy wynik. Ostatecznie dobili do drugiej już w tym sezonie 50-tki. W trzech ligowych meczach nasi juniorzy młodsi zdobyli już 154 bramki! Najważniejsza jednak informacja jest taka, że są liderem tabeli. Następny mecz na wyjeździe, w czwartek 19 października (godz. 17:30) z ŚKPR I Świdnica.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – CHROBRY II GŁOGÓW 50:24 (23:11)

SIÓDEMKA: Zawierucha, Krzywicki – Kiedrzyński 13, Wilczyński 5, Czarnecki 5, Młyńczak 3, K. Bielewicz 7, Maciejewski 6, B. Bielewicz 4, Omański 1, Piżuch 3, Wita 2, Skóra 1. Karne: 1/0. Kary: 2 min.

PRZEBIEG MECZU: 4:2 (5), 8:3 (10), 9:8 (15), 15:9 (20), 19:10 (25), 23:11 (30), 27:14 (35), 32:16 (40), 35;16 (45), 39:17 (50), 45:20 (55), 50:24 (60).