Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

DOBRA LEKCJA OD SUPERLIGOWCA. SPARINGOWA PRZEGRANA W LUBINIE

Siódemka Miedź Huras Legnica uległa 30:40 Zagłębiu Lubin w meczu kontrolnym rozegranym w Lubinie. Dla naszej drużyny piątkowe spotkanie było elementem przygotowań do przyszłotygodniowego ligowego starcia z Olimpią Piekary Śląskie.

Dwunasty zespół Orlen Superligi, zgodnie z oczekiwaniami, okazał się bardzo wymagającym rywalem. Zagłębie wygrało sparingową potyczkę pewnie, mając ją pod pełną kontrolą. Mimo że to gospodarze dyktowali warunki, to nasza drużyna w Lubinie pokazała się jednak z całkiem dobrej strony, co jest dobrym prognostykiem przed wznowieniem rozgrywek ligowych.

Do meczu kończącego pierwszą rundę Ligi Centralnej z Olimpią Piekary Śląski został już tylko tydzień. Do hali OSiR przy ul. Lotniczej zapraszamy w sobotę 13 stycznia na godz. 19:00. A z Zagłębiem wkrótce zmierzymy się jeszcze raz. Tym razem już w meczu oficjalnym. 31 stycznia podejmiemy lubinian we własnej hali w ramach 2. rundy Orlen Pucharu Polski.

KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA 40:30 (19:11)

SIÓDEMKA: Mazur, Stachurski, Teterycz – Pacek 3, Przybylak 3, Czarnecki 4, Kuliński 1, Nowosielski 2, Kruszelnicki 5, Klimaszewski 3, Kużdeba 1, Wojtala 2, Stańko 1, Dec 1, Łukawski 2, Gregułowski 1, Pacuła 1.

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)