Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

KAPITAN SIÓDEMKI MIEDŹ HURAS Z NOWYM KONTRAKTEM – ŁUKASZ MAZUR 2025!

Mimo że jesteśmy dopiero na półmetku sezonu 2023/24, już myślimy o kolejnej kampanii. Kapitan naszej drużyny Łukasz Mazur właśnie podpisał nową umowę, która obowiązywać będzie do 31 maja 2025 r.

28-letni Łukasz Mazur to postać dla naszego klubu już symboliczna. Jest wychowankiem Siódemki Miedź Huras, jedynym zawodnikiem, który pamięta jeszcze czasy występów naszej drużyny w PGNiG Superlidze. W dorosłym handballu debiutował właśnie w najwyższej klasie rozgrywkowej – w 2012 r. w meczu ze Stalą Mielec.

Od 12 lat Łukasz Mazur jest kluczową postacią naszej drużyny. Na swoim koncie ma już ponad 250 ligowych i pucharowych meczów w barwach Siódemki. W poprzednim sezonie był najlepszym bramkarzem w grupie B I ligi, a także turnieju barażowego o awans do Ligi Centralnej.

– Łukasz to zawodnik bezcenny dla naszej drużyny. Jest nie tylko świetnym bramkarzem, ale również człowiekiem, wzorem profesjonalisty, wzorem dla naszej klubowej młodzieży. Cieszymy się, że nigdzie się nie wybiera i zostaje z nami na kolejny sezon – mówi Adam Kochman, prezes Siódemka Miedź Huras sp. z o.o.

Od lewej: Wiceprezes spółki Martin Huras, Łukasz Mazur i prezes Adam Kochman