Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

TERMINARZ TURNIEJU 1/16 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

W dniach 22-24 marca br. w Opolu rozstanie rozegrany turniej grupy D 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Nasza drużyna zmierzy się kolejno z MKS Poznań, Gwardią Opole i UKS Miś Gorzów.  Poniżej godzinowa rozpiska turnieju.

Zespół trenera Adama Skrabani walkę w krajowym czempionacie rozpocznie od piątkowej konfrontacji z MKS Poznań. Mecz ten zainauguruje rywalizację w opolskim turnieju. W sobotę nasza drużyna zmierzy się z gospodarzami, Gwardią Opole, natomiast na zakończenie trzydniowych zmagań, w niedzielę zagra z UKS Miś Gorzów.

Awans do 1/8 finału mistrzostw Polski uzyskają dwie najlepsze drużyny turnieju.

Terminarz turnieju grupy D (Toyota Park Opole, ul. Oleska 70):

PIĄTEK (22 marca)

Godz. 16:00 | MKS Poznań – Siódemka Huras Legnica

Godz. 18:00 | Gwardia I Opole – UKS Miś Gorzów

SOBOTA (23 marca)

Godz. 10:00 | UKS Miś Gorzów – MKS Poznań

Godz. 12:00 | Gwardia I Opole – Siódemka Huras Legnica

NIEDZIELA (24 marca)

Godz. 10:00 | Siódemka Huras Legnica – UKS Miś Gorzów

Godz. 12:00 | Gwardia I Opole – MKS Poznań