Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

ZNAMY RYWALI W 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Trójka Ostrołęka, Port Service Wybrzeże Gdańsk i PMOS Chrzanów – to nasi przeciwnicy w turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. O awans do ćwierćfinału powalczymy w dniach 5-7 kwietnia w Ostrołęce.

Port Service Wybrzeże Gdańsk do TOP 16 awansował z pierwszego miejsca w grupie A, która rywalizowała w Brodnicy. Gdańszczanie wygrali tam z MKS Brodnica, Szczypiorniakiem Olsztyn i KPR Gryfino.

Trójka Ostrołęka również 1/16 finału rozgrywek przeszła suchą stopą. W turnieju grupy B w Piotrkowie Trybunalskim poradziła sobie z Padwą Zamość, Piotrkowianinem i Tytanami Wejherowo.

Trzeci nasz rywal – PMOS Chrzanów do 1/8 finału awansował z drugiego miejsca w grupie C rozgrywanej w Mielcu. Drużyna z województwa małopolskiego wygrała z tamtejszą Stalą i Górnikiem II Zabrze. Przegrała tylko z Vive I Kielce.

Przypomnijmy, że nasza drużyna w miniony weekend zajęła drugie miejsce w grupie D rozgrywanej w Opolu. Podopieczni trenera Adama Skrabani wygrali z MKS Poznań i Misiem Gorzów oraz ulegli Gwardii Opole.

Grupy 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (5-7 kwietnia):

GRUPA I (Ostrołęka): Trójka Ostrołęka, Port Service Wybrzeże Gdańsk, Siódemka Huras Legnica, PMOS Chrzanów.

GRUPA J (Opole): Gwardia Opole, Vive Kielce, Padwa Zamość, MKS Brodnica.

GRUPA K (Warszawa): Agrykola Warszawa, Kusy Kraków, MTS Kwidzyn, Chrobry Głogów.

Grupa L (Olecko): Czarni Olecko, Sparta Oborniki Wlkp., Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, Górnik Zabrze.

FOT. Akademia Gwardii Opole