Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Zwycięstwo juniorów młodszych. Fenomenalny mecz Kacpra Łukawskiego!

Siódemka Huras Legnica wygrała 44:30 z Moto-Jelczem Oława w meczu 2. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Najlepszym zawodnikiem na parkiecie był Kacper Łukawski.

Rozgrywający Siódemki Huras zaimponował strzelecką dyspozycją dokonując niecodziennego wyczynu. Kacper Łukawski rzucił zespołowi z Oławy aż 20 bramek. Pomylił się tylko 3 razy, do tego dołożył jedno niecelne podanie.

Sam mecz był jednostronnym widowiskiem. Już do przerwy Siódemka wygrywała z Moto-Jelczem 24:13, co spowodowało, że druga połowa była już tylko formalnością.

Nasza drużyna po dwóch kolejkach ma komplet punktów. Dodajmy, że pod nieobecność Tomasza Górecznego, który pojechał do Konina na mecz II ligi z zespołem naszych rezerw, drużynę juniorów młodszych w meczu rozgrywanym w hali przy ul. Złotoryjskiej, poprowadził trener Zygmunt Woźniczka.

Siódemka Huras Legnica – Moto-Jelcz Oława 44:30 (24:13)

Siódemka: Wiktor, Tabisz, Dąbrowski – Kałka 1, Huras 1, Łukawski 20, Toczyski 1, A. Szporko 2, Zapert 5, Drążek 1, Niziołek 3, Sinicki 2, Dziedzic 6, Wołowiec 2, Khemissi, Terelak.