Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

TURNIEJ FINAL FOUR PUCHARU ZPRP MŁODZIKÓW – PODZIĘKOWANIA

Turniej FINAL FOUR Pucharu ZPRP Młodzików przeszedł do historii. Będziemy go długo wspominać, bo nasza drużyna sięgnęła po tytuł mistrza kraju. Cieszymy się też, że wszystko zagrało organizacyjnie, co podkreślali zarówno nasi goście z Krakowa, Płocka i Świdnicy, jak i przedstawiciele ZPRP. Organizacja tak wysokiej rangi turnieju w tak krótkim czasie, była dla nas sporym wyzwaniem. Bez wsparcia sponsorów i naszych przyjaciół, zwyczajnie nie udałaby się.

Bardzo dziękujemy za pomoc: Miasto Legnica, Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży „Strzelec”, Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy, Złote Centrum Artystyczne GoldArt, Szkoła Tańca Diamond Dance Studio – Legnica.

Dziękujemy naszym sponsorom: Urząd Miasta Legnicy, LPGK, LPWiK, SAG, Huras – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych, Bank Pekao S.A., Hodowla Roślin Snowidza, Eldisy Polska, EKOPROD, Sariv Technika Łączenia, Gebrüder Peters Polska, Piekarz-Cukiernik Okoń, Gates Polska, Stomatologia Pastor, Edmel Legnica, AURO Automation & Robotics, Otus, Ultima, PosTech, BiuroRachunkowePlus, Saller Polska.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom zawodników! Nie tylko za pracę, jaką włożyli w FINAL FOUR, ale za cały sezon 2022/23.