KAMIL SKIBA KRÓLEM STRZELCÓW MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

115 bramek w 11 meczach – to dorobek Kamila Skiby w Pucharze ZPRP Młodzików w sezonie 2022/23. Nasz skrzydłowy został … podwójnym królem strzelców rozgrywek. Wyjaśniamy, dlaczego.

W FINAL FOUR mistrzostw Polski młodzików rozegranym przed tygodniem w Legnicy, Kamil Skiba rzucił aż 24 bramki i otrzymał statuetkę dla króla strzelców. Utalentowany skrzydłowy był też najskuteczniejszy w całych rozgrywkach. Począwszy od 1/16 finału krajowego czempionatu Kamil Skiba zdobył 115 bramek, co rzecz jasna, dało mu 1. miejsce w klasyfikacji strzelców.

W pierwszej dziesiątce zestawienia jest również Dawid Kiedrzyński – MVP FINAL FOUR w krajowych rozgrywkach zdobył  69 bramek. Kolejni strzelcy naszej złotej drużyny to: Aleks Kruszelnicki (48), Patryk Mieleszczenko (45) i Jakub Młyńczak (40).

Pełna klasyfikacja strzelców na stronie ZPRP → TUTAJ.