Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

BIURO RACHUNKOWE „PLUS” ZOSTAJE Z NAMI NA KOLEJNY SEZON. DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Mieszcząca się w legnickim MPoint kancelaria księgowo-podatkowa Tomasza Kikuta wspiera nasz klub już od kilku lat. I nic w tej kwestii się nie zmieni. Z satysfakcją donosimy, że Biuro Rachunkowe „Plus” będzie grać razem z Siódemką Miedź Huras w Lidze Centralnej!

– Wraz z zespołem pracowników dokładamy starań by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę księgową i podatkową. Naszym celem jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych naszych klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu zgodności naszych działań z obowiązującymi przepisami – mówi Tomasz Kikut, właściciel kancelarii.

Tomasz Kikut to postać w handallowym środowisku doskonale znana. Zanim został specjalistą od księgowości i podatków był przecież zawodnikiem, m.in. naszego klubu. Dziś jest właścicielem renomowanej kancelarii, a po godzinach chętnie zagląda na mecze Siódemki i śledzi rezultaty jej drużyn młodzieżowych. – Cieszę się, że pierwszy zespół po roku wraca do Ligi Centralnej, a młodzież regularnie sięga po medale mistrzostw Polski. Klub idzie w dobrym kierunku, i fajnie, że dokładam do tych sukcesów swoją cegiełkę – mówi Tomasz Kikut.

Biuro Rachunkowe „Plus” świadczy profesjonalne usługi dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw reprezentujących niemal każdą formę prowadzenia działalności. (osoby prywatne, spółki osobowe, spółki kapitałowe,  stowarzyszenia). Ponosi pełną prawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych usług. Posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W trakcie trwania umowy udziela swoim klientom wszelkich niezbędnych porad. Dodatkowo współpracuje z kancelariami: adwokacką, notarialną i radcowską, a także z firmami zajmującymi się ubezpieczeniami, leasingiem czy windykacją wierzytelności. Powoduje to, że Klient przychodząc do legnickiej kancelarii uzyskuje kompleksową obsługę.

– Liczymy na to, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się Państwo na współpracę i dołączycie do grona wielu zadowolonych firm – kończy Tomasz Kikut.

Legnicka siedziba Biura Rachunkowego „Plus” mieści się w MPoint przy ul. Wrocławskiej – wejście od strony urzędu skarbowego. Kontakt telefoniczny: 603 657 956. Strona internetowa: www.brplus.com.pl.

Trener Tomasz Góreczny i Tomasz Kikut – w przeszłości koledzy z boiska, dziś dalej razem grają w naszych barwach