Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

CHŁOPCY SIÓDEMKI HURAS Z PUCHAREM STAROSTY WROCŁAWSKIEGO

Chłopcy Siódemki Huras korzystając z przerwy w ligowych rozgrywkach wzięli udział w Turnieju o Puchar Starosty Wrocławskiego w Siechnicach. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki wygrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji.

Siódemka Huras wygrała w Siechnicach 21:14 z MUKS Aries Baranów, 19:14 z Akademią Handballu Gmina Siechnice i 20:15 z GOKiS-em Kąty Wrocławskie. Do Legnicy nasza drużyna wróciła nie tylko z pucharem ale i nagrodami indywidualnymi. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Theophilusa Taiwo. Wyróżnienie dla MVP w naszym zespole otrzymał Rafał Rogowski.

Nasza drużyna zagrała w Siechnicach w składzie (w nawiasach bramki w całym turnieju): Zemła, Taiwo – Wójcik (3), Rogowski (7), Dworak (9), Surel (5), Godlewski (6), Cirka, Koblański (2), Demków, Demczuk (3), Stefaniak (9), Makar (11), Karp (3), Kiec.