Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

HIT W DOLNOŚLĄSKIEJ LIDZE JUNIORÓW. WICELIDER KONTRA LIDER PRZY LOTNICZEJ

Ten mecz elektryzuje sympatyków młodzieżowego handballa w całym województwie. W środę 15 listopada Siódemka Huras Legnica zmierzy się z SMS Zagłębie Lubin w ramach 8. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Pierwszy gwizdek w hali OSiR przy ul. Lotniczej o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Ten mecz prawdopodobnie zadecyduje o tym, kto w tym sezonie sięgnie po tytuł mistrza Dolnego Śląska. W środowe popołudnie w Legnicy zmierzą się dwie najlepsze ekipy w lidze. Aktualnie liderem tabeli jest Zagłębie Lubin, które zgromadziło 19 punktów. Siódemka Huras jest druga z 18 punktami na koncie.

Jeśli podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego w środę wygrają, wskoczą na pierwsze miejsce i jednocześnie na autostradę do złotego medalu i bezpośredniego awansu do 1/16 finału mistrzostw Polski.

W pierwszej rundzie lepsze było Zagłębie. W rozegranym 4 października meczu w Lubinie przegraliśmy 23:27. Do tej pory są jedyne stracone punkty przez nasz zespół. Nasi rywale potknęli się natomiast na Śląsku Wrocław przegrywając po konkursie rzutów karnych (20:20, 2:3).

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW