MŁODZICY SIÓDEMKI HURAS BEZ PUNKTÓW. ŚKPR WYGRAŁ W HENRYKÓWCE

Siódemka Huras Legnica uległa 22:28 ŚKPR II Świdnica w rozegranym w hali przy Złotoryjskiej meczu 7. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Nasza drużyna w sobotnie przedpołudnie zaprezentowała dwa oblicza.

W pierwszej połowie Siódemka toczyła ze ŚKPR-em wyrównany pojedynek. Nasz zespół początkowo minimalnie przegrywał, ale z czasem objął prowadzenie, którego nie oddał do przerwy. Niestety, druga połowa należała do przyjezdnych. ŚKPR wygrał ją zdecydowanie, bo różnicą 8 bramek. Cały mecz zakończył się zwycięstwem gości 28:22.

Szansa na poprawę humorów związanych z ligowymi występami młodzików już we wtorek, kiedy to zagramy w hali przy ul. Wierzyńskiego z UKS Dziewiątka Legnica (godz. 18:15).

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – ŚKPR II ŚWIDNICA 22:28 (14:12)

SIÓDEMKA: Kucharski, Jopkiewicz – Stanio, Będzikowski 6, Król, Paterek 5, Dworak, Bober 5, Siwak, Werner 1, Olszowy 2, Makar 2, Kruszyna 1. Karne: 2/2. Kary: 4 min.

PRZEBIEG MECZU: 2:4 (5), 5:6 (10), 7:7 (15), 11:10 (20), 14:12 (25), 14:15 (30), 16:20 (35), 20:23 (40), 21:26 (45), 22:28 (50).