Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

MICHAŁ CZARNECKI CZWARTY W KLASYFIKACJI STRZELCÓW GRUPY B I LIGI

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia w grupie B I ligi. Nie tylko te najważniejsze, które wynikają z końcowej tabeli. Wiadomo również, kto został królem strzelców. Rzućmy więc okiem na oficjalne zestawienie na stronie ZPRP.

Najskuteczniejszym strzelcem w naszej grupie I ligi został Jędrzej Jasiński. Rozgrywający Zewu Świebodzin zdobył 210 bramek. Drugie miejsce w klasyfikacji zajął Marcin Jaśkowski z Realu Astromal Leszno – autor 195 bramek (rozgrywający ten poprzednie trzy sezony reprezentował barwy naszego klubu). Trzecim snajperem ligi został natomiast skrzydłowy GOKiS-u Kąty Wrocławskie, Patryk Rogaczewski, który sezon zakończył z dorobkiem 184 bramek.

Tuż za podium uplasował się nasz skrzydłowy Michał Czarnecki ze 174 trafieniami.

Michał Czarnecki

W TOP 10 klasyfikacji znaleźli się jeszcze: Daniel Jendryca (Olimp Grodków) – 163 bramki, Artur Dymkowski (Trójka Nowa Sól) – 145, Jakub Pietruszka (Wolsztyniak Wolsztyn) – 131, Kacper Siejek (Grunwald Poznań) – 131, Piotr Piróg (Bór Oborniki Śl.) – 127 i Michał Przekwas (Folplast Tęcza Kościan) – 125.

PEŁNA KLASYFIKACJA STRZELCÓW NA STRONIE ZPRP → TUTAJ.

Kto był najskuteczniejszy w naszej drużynie poza Michałem Czarneckim? Drugim snajperem był Kacper Łukawski (77 bramek), a trzecim Michał Przybylak (74). Pełną listę strzelców Siódemki Miedź znajdziecie → TUTAJ.